Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9170
Stary 01.12.2011, 23:29
Kirm bez formy, na ławę ale nie śpieszyłbym się z wyrzucaniem, on po prostu musi się odbudować, w poprzednim mistrzowskim sezonie jaka była nasza główna siła w ofensywie?
Małecki Melikson Kirm Genkov
Teraz Małecki, Melikson zbawcy, Genkov też dobry a po Kirmie jezdzimy.
Dajmy mu czas na odbudowanie, a jak sie to nie powiedzie, to podziękujmy.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując