CH. napisał(a):

1 po meczu z Realem S wielu sobie pluło w brodę ze nie bylo ich na meczu, takiego meczu jak z Twente przy jednoczzesnym informowaniu o wyniku z Londynu nie mozna przegapic, stadion musi byc pelny i miazga
w sporcie jest wszystko możliwe
20 tys to będzie kompromitująca liczba. taki klub jak Wisła zasługuje na zdecydowanie więcej. W takim meczu, o takiej randze, który może napisać kolejną piękną historie Wisły..
|
ha
jak jechalem na ten pamietny mecz to w szkole dzien wczesniej kumple sie po glowie pukali ,ze strata kasy,itd
a potem w piatek przyszlem do szkoly i bylem z siebie dumny
takich emocjii nie da sie opisac
zobaczymy jak bedzie na Twente ,licze ze peknie 20 tys.
i niech ktos wywali z tego klubu Kirma ,nie moge na jego partactwo patrzec.