Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9168
Stary 01.12.2011, 23:12
CH. napisał(a):Wyświetl post
1 po meczu z Realem S wielu sobie pluło w brodę ze nie bylo ich na meczu, takiego meczu jak z Twente przy jednoczzesnym informowaniu o wyniku z Londynu nie mozna przegapic, stadion musi byc pelny i miazga

w sporcie jest wszystko możliwe
20 tys to będzie kompromitująca liczba. taki klub jak Wisła zasługuje na zdecydowanie więcej. W takim meczu, o takiej randze, który może napisać kolejną piękną historie Wisły..


ha

jak jechalem na ten pamietny mecz to w szkole dzien wczesniej kumple sie po glowie pukali ,ze strata kasy,itd

a potem w piatek przyszlem do szkoly i bylem z siebie dumny

takich emocjii nie da sie opisac


zobaczymy jak bedzie na Twente ,licze ze peknie 20 tys.

i niech ktos wywali z tego klubu Kirma ,nie moge na jego partactwo patrzec.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując