Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9163
Stary 01.12.2011, 22:58
15 to było z Górnikiem, a tutaj mowa o 20 tys z Twente co wzbudzi zazenowanie i smiech z Wisly w oczach Polski , a to porównanie jak malucha z BMW, to będzie najważniejszy dotychczas mecz w tym sezonie, zaraz za derbami, byc moze okaże się najbardziej dramatyczny
ja tylko wrzuce http://www.youtube.com/watch?v=E0_i1NLHAv4 , http://www.youtube.com/watch?v=OEHpEZfeFm8 , takie mecze i wydarzenia przechodzą do historii, ogladając je po 15 czy 40 latach wzbudzają dreszczyk emocji.. po meczu z Realem S wielu sobie pluło w brodę ze nie bylo ich na meczu, takiego meczu jak z Twente przy jednoczzesnym informowaniu o wyniku z Londynu nie mozna przegapic, stadion musi byc pelny i miazga

w sporcie jest wszystko możliwe
20 tys to będzie kompromitująca liczba. taki klub jak Wisła zasługuje na zdecydowanie więcej. W takim meczu, o takiej randze, który może napisać kolejną piękną historie Wisły..
Ostatnio edytowane przez CH. : 01.12.2011 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując