15 to było z Górnikiem, a tutaj mowa o 20 tys z Twente co wzbudzi zazenowanie i smiech z Wisly w oczach Polski , a to porównanie jak malucha z BMW, to będzie najważniejszy dotychczas mecz w tym sezonie, zaraz za derbami, byc moze okaże się najbardziej dramatyczny
ja tylko wrzuce
http://www.youtube.com/watch?v=E0_i1NLHAv4 ,
http://www.youtube.com/watch?v=OEHpEZfeFm8 , takie mecze i wydarzenia przechodzą do historii, ogladając je po 15 czy 40 latach wzbudzają dreszczyk emocji.. po meczu z Realem S wielu sobie pluło w brodę ze nie bylo ich na meczu, takiego meczu jak z Twente przy jednoczzesnym informowaniu o wyniku z Londynu nie mozna przegapic, stadion musi byc pelny i miazga
w sporcie jest wszystko możliwe
20 tys to będzie kompromitująca liczba. taki klub jak Wisła zasługuje na zdecydowanie więcej. W takim meczu, o takiej randze, który może napisać kolejną piękną historie Wisły..