Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9161
Stary 01.12.2011, 22:52
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Słuszna uwaga. Należy także dodać, że po tym meczu widać wyraźnie:
1. jakim frajerstwem była porażka z Odense u siebie. Zagraliśmy wtedy tragicznie, a przeciwnik był naprawdę słaby..
Tragiczna była I połowa ale w II na początku wyrównał Kirmi cisnęliśmy ich na maxa, niestety zamiast gola dla nas była dzina bramka Utaki, a gdy dążyliśmy do wyrównania - ustrzelili na 3:1

flamengista napisał(a):Wyświetl post
2. naszym niektórym zawodnikom brakuje motywacji do gry w lidze. Widać to szczególnie po Kirmie, który mimo że dzisiaj marnował mnóstwo okazji biegał dwa razy szybciej i częściej niż w meczu w buraczanej.
NIe wiem czy akurat o to chodzi - może jednak o to, że Kirm po powrocie Małego, może wylądować poza meczową 11, a wobec kontuzji miał pewny plac przez ostatnit 2 miechy.

flamengista napisał(a):Wyświetl post
3. powrót Małeckiego robi olbrzymią różnicę. Z przodu jednak brakowało jednego zawodnika, który indywidualną akcją może zrobić różnicę. Teraz mamy Małego i Meleksa, więc może być lepiej.
Zgadza się, tak jak brakowało Meliksona w formie, Genkowa - w końcu trener ma możliwości wprowadzania zmian w ofensywie. Przez te 2 miechy nasza ofensywa to był Biton i Iliev, reszta rzadko miała przebłyski. NIe było kogo wpuścić na plac

Odense nie nazwałbym ogórasami - mają spory kryzys, ale w walce o LM pokazali się z niezłej strony
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując