|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline
|
#9160

01.12.2011, 22:50
|
jamiroquai napisał(a): 
|
hah, chyba kończyn, i to licząc razem górne i dolne... marzenia
|
Sorry, ale muszę.
Człowieku! Zrozum wreszcie, że na tym forum można mieć jedno konto! Dotarło to do Ciebie czy nie
J E D N O___K O N T O !
|
|