Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9158
Stary 01.12.2011, 22:36
Trzeba zagrać bez presji mecz z Twente. Nie ma się co nastawiać na walkę o awans, po prostu trzeba wyjść, zagrać swoje i wygrać. Walczyć jeszcze lepiej jak dzisiaj. O punkty do rankingu, o "ładniejsze" odpadnięcie. O to, żeby wyjść z twarzą z tej trudnej rundy. Dla kibiców! Którzy mam nadzieję przyjdą wreszcie tłumnie na kolejne mecze. Minimum na Widzewie ~20 tys.!

A jeśli tak przypadkiem potknie się noga Fulham... to po prostu dostaniemy świetny prezent na święta. Niemniej, musimy wierzyć, chociaż to Anglicy rozdają karty...
Odpowiedz cytując