|
Wygrana w dobrym stylu, widać, że Małecki ma wielką chęć do gry i w perspektywie pozostałych w tym roku spotkań to dla nas świetna informacja, bo on potrafi pociągnąć drużynę. Teraz o tym dobrym meczu należy już zapomnieć i zarządzić w zespole pełną mobilizację na Widzew. Jakby nie patrzeć ten sezon może jeszcze nie być stracony.
Co do meczu z Twente na Reymonta - Holendrzy mają już pewny awans, więc pewnie nie wystawią pełnego składu. Uważam, że można z nimi powalczyć choć przy zespole tej klasy należy bardziej liczyć na ich dekoncentrację, bo przecież umiejętnościami nasi piłkarze im nie dorównują.
|