Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
jamiroquai
Banita
Od: 11.2011
Offline
#
9148
01.12.2011, 22:03
sukcesem jest już sam fakt, że nie jesteśmy pierwszą drużyną, która w tej grupie odpadła z dalszych rozgrywek (a po dwóch pierwszych meczach mieliśmy okrągłe 0 punktów!)
natomiast na awans szanse jak najbardziej są
jamiroquai
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez jamiroquai