Wyświetl pojedynczy post
jamiroquai
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9148
Stary 01.12.2011, 22:03
sukcesem jest już sam fakt, że nie jesteśmy pierwszą drużyną, która w tej grupie odpadła z dalszych rozgrywek (a po dwóch pierwszych meczach mieliśmy okrągłe 0 punktów!)
natomiast na awans szanse jak najbardziej są
Odpowiedz cytując