|
Jeżeli Legia przegra nast mecz a my wygramy to będzie oznaczało że naprawdę mieli wyrównaną grupę[Legia]. Myślałem że taki Rapid jest poziomem gry Fulham.
Lamey - dobra pierwsza połowa, druga do dupy, zawalił bramkę
Plajic - to nie obrońca a pomocnik, więb bez komentarza, Maaskant zawalił mu karierę sadząc go tam gdzie jest bardzo słaby. Co do Chaveza, to słabo al dziś srducho miał, m.in. nie poddał się tylko grał do końca. Zastanawiam się kto będzie grał z Twente w środku obrony, napewno Diaz - podpora naszej defensywy chociaż jest tylko wypożyczony, naprawdę gra dobrze, zdarzają mu się błędy ale to nieuniknione, dopiero któryś tam mecz gra na tej pozycji. Co do Kirma myślę że Kaziu wie że jest słabo dysponowany, ja bym zaufał Moskalowi i dał czas do czerwca. Nie zapominajmy też o Nunezie, może nie jest po grą po wszystkie piłki od defensorów zbierał Garguła, ale gdy ją dostał rozsadał te piłki na lewo i na prawo. Mały brakuje mu jeszcze zwinności ale to powinien odzyskać w przeciągu meczu.
Ostatnio edytowane przez syryls : 01.12.2011 o godz. 22:03.
|