|
Było nerwowo, ale zakończyło sie miło. Oczywiście szanse na awans są, ale najpierw trzeba wygrać z Twente. A reszta, cóż wszystko zależy od determinacji Fulham w chęci awansu. Szkoda tego meczu z Odense na Reymonta. Zwycięstwo nie było wówczas nieosiągalne.
Gra nie była znowu jaks rewelacyjna, ale momentami dało sie oglądać.
Dziś na plus oczywiście Wilk, Biton, Garguła, błysk Małeckiego.
Słabe punkty, jak zwykle. Sporo pracy przed Valckxem/Moskalem w przerwie zimowej. Nie ugramy nic ani w Polsce, ani w Europie jeżeli będziemy mieć pozycję na których grają zawodnicy wyrażnie odstający poziomem od minimum jakie jest wymagane.
Dobrze, że Moskal usadził Ilieva, Maora i Genkowa. Potrzebne nam niezmęczone żądła na Widzew.
Komplet na Twente ?
|