Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
9138
01.12.2011, 21:43
Martinus
napisał(a):
To jest na prawdę niesamowite, ale udało się nam wygrac mecz jakby się uprzec to w siódemkę.O tym, że Kirm i Lamey mają tyle wspólnego z zawodowym piłkarzem co ja z baletem mongolskim chyba nikogo nie trzeba przekonywac, ale niestety gra Chaveza i Paljicia nie była w niczym lepsza.
Zaskoczył przede wszystkim Garguła - bardzo dobry mecz.Dla mnie jednak man of the match to bezapelacyjnie Wilk.Po tym meczu już mam pewnosc, że doczekaliśmy się następcy Sobola pełną gębą.
i to sie nadaje do prasy
może na wiosnę będzie polski rozgrywający na jakiego czekamy
tedyy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tedyy
Znajdź inne posty napisane przez tedyy