Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9128
Stary 01.12.2011, 21:12
Odense gra takie same dno jak na początku sezonu....

Wygrac z Villareal u siebie to w tym sezonie naprawdę żadny wyczyn Z Nami na R22 też się słabo zaprezentowali , ale tragiczne bledy obrony i słaba gra ogolnie spowodowala taki wynik
Odpowiedz cytując