|
Bardzo dobry mecz właściwie całej drużyny. Szczególnie Garguły (mom), Wilka, Bitona, Małeckiego, ale i Diaza. Kirm beznadziejny ani jednego udanego zagrania.
Dobrze podchodziliśmy dzis pressingiem i cały czas naciskaliśmy nawet pod koniec by Odense nie podchodziło pod bramkę. Dawno nie widziałem tak szybko grającej Wisły. Za Maaskanta na pewno bo on ubustwiał ślamazarność. Teraz tylko pytanie ile w tym zasługi rywala, a ile naszej. Odpowiedz poznamy z końcem roku.
|