Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9127
Stary 01.12.2011, 21:12
Bardzo dobry mecz właściwie całej drużyny. Szczególnie Garguły (mom), Wilka, Bitona, Małeckiego, ale i Diaza. Kirm beznadziejny ani jednego udanego zagrania.
Dobrze podchodziliśmy dzis pressingiem i cały czas naciskaliśmy nawet pod koniec by Odense nie podchodziło pod bramkę. Dawno nie widziałem tak szybko grającej Wisły. Za Maaskanta na pewno bo on ubustwiał ślamazarność. Teraz tylko pytanie ile w tym zasługi rywala, a ile naszej. Odpowiedz poznamy z końcem roku.
Odpowiedz cytując