Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9126
Stary 01.12.2011, 21:11
Ten mecz to dowód na to, że ten skład nie miał prawa grać tak jak grał od lipca (z kilkoma wyjątkami). Nie wierzę w zbawienny wpływ Moskala ale cieszę się, że to on siedzi na ławce a nie jakieś Okuki czy Michniewicze albo nawet Fornaliki. Nie jest chyba tak źle jak się wydawało po derbach. Niektórych jednak trzeba wyjebać bo się na nich patrzeć nie da nawet po pijaku.
:/
Odpowiedz cytując