|
Ten mecz to dowód na to, że ten skład nie miał prawa grać tak jak grał od lipca (z kilkoma wyjątkami). Nie wierzę w zbawienny wpływ Moskala ale cieszę się, że to on siedzi na ławce a nie jakieś Okuki czy Michniewicze albo nawet Fornaliki. Nie jest chyba tak źle jak się wydawało po derbach. Niektórych jednak trzeba wyjebać bo się na nich patrzeć nie da nawet po pijaku.
|