Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9124
Stary 01.12.2011, 21:10
Od pierwszego meczu mówiłem że jesteśmy w stanie ograć Odense u nich jak zmienią taktykę.

Zostaje liczyć na wygraną z Twente i trzymać kciuki by Fulham nie wygrało...

O ile w to pierwsze można wierzyć, bo chłopaki się zepną na R22 zwłaszcza jak im pomożemy to nie wiem czy Odense ma jakąś motywację by stawić opór Fulham.... :/

Są 2 małe promyki nadziei:

1. Odense zagra defensywnie bo to wyjazd więc może uda się dociągnąć na 0:0
2. w Fulham nie zagra chyba Johnson (2 kartki z Twente) który robił sporo zamieszania w meczu z nami i zrobił bramki. Bez niego siła ofensywy Angoli będzie mniejsza.

Co do postawy drużyny to najważniejsze spostrzeżenia mam takie:

Kirm i Paljic - żenada. Ten pierwszy gra piach od dobrych 10 meczy. Czas na ławkę.

Biton - sporo niewykorzystanych ale była brama i asysta więc jest dobrze.

Małecki i Melikson
- Fajne powroty, ten drugi widać nie zapomniał jak się kiwa

Pareiko - cieszy stąła wysoka forma, dziś wyciągnął przynajmniej jedną bramę.

Oczywiście jeszcze WILK. Brawo za waleczność i skuteczność!!
Ostatnio edytowane przez dragon : 01.12.2011 o godz. 21:46.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując