Od pierwszego meczu mówiłem że jesteśmy w stanie ograć Odense u nich jak zmienią taktykę.
Zostaje liczyć na wygraną z Twente i trzymać kciuki by Fulham nie wygrało...
O ile w to pierwsze można wierzyć, bo chłopaki się zepną na R22 zwłaszcza jak im pomożemy to nie wiem czy Odense ma jakąś motywację by stawić opór Fulham.... :/
Są 2 małe promyki nadziei:
1. Odense zagra defensywnie bo to wyjazd więc może uda się dociągnąć na 0:0
2. w Fulham nie zagra chyba Johnson (2 kartki z Twente) który robił sporo zamieszania w meczu z nami i zrobił bramki. Bez niego siła ofensywy Angoli będzie mniejsza.
Co do postawy drużyny to najważniejsze spostrzeżenia mam takie:
Kirm i Paljic - żenada. Ten pierwszy gra piach od dobrych 10 meczy. Czas na ławkę.
Biton - sporo niewykorzystanych ale była brama i asysta więc jest dobrze.
Małecki i Melikson - Fajne powroty, ten drugi widać nie zapomniał jak się kiwa
Pareiko - cieszy stąła wysoka forma, dziś wyciągnął przynajmniej jedną bramę.
Oczywiście jeszcze
WILK. Brawo za waleczność i skuteczność!!