Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin
Offline
#
9122
01.12.2011, 21:10
żeby nakręcić spiralę hurraoptymizmu: Fulham bez naszego pogromcy, Johnsona, zagra... hehe
a poważnie - może odpuszczą żeby ciułać punkty w PL?
Jean_Paulista
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jean_Paulista
Znajdź inne posty napisane przez Jean_Paulista