Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9122
Stary 01.12.2011, 21:10
żeby nakręcić spiralę hurraoptymizmu: Fulham bez naszego pogromcy, Johnsona, zagra... hehe
a poważnie - może odpuszczą żeby ciułać punkty w PL?
Odpowiedz cytując