Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9116
Stary 01.12.2011, 21:00
Odense jednak w niczym nie przypomina drużyny z poczatku sezonu, kiedy wywalili z LM PAO, czy wygrywali u siebie z Villarealem. Wyraźny spadek formy. Nie widać w nich ani chęci, ani pomysłu w grze. Być może mają taki dół jak jeszcze niedawno Wisła. Gdzie przegrać mogliśmy dosłowanie z każdym.

Ale mniejsza o to, to są ich problemy. Bardzo się cieszę, że udało się wygrać. Nie spodziewalem się tego a pozytywne niespodzianki zawsze cieszą bardziej Druga sprawa - trzeba Moskalowi oddać, że drużyna prezentuje się o wiele lepiej jak za Maaskanta. Potwierdzili, że spotkanie ze Śląskiem nie było przypadkowym wyskokiem, co jest budujące jeśli chodzi o spotkania ligowe.
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.12.2011 o godz. 21:06.
..
Odpowiedz cytując