Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9114
Stary 01.12.2011, 21:00
Dobrze, ze Kazik jest trenerem - skonczy sie gadanie na Wisle przez Wegrzyna - Kazika nawet On nie beda chcieli ruszyc W koncu mozna spokojnie patrzec w przyszlosc
Odpowiedz cytując