Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9113
Stary 01.12.2011, 20:59
Szkoda, że nas nie stać na Dudu, bo koleś ma pojęcie o grze.
Nie da się natomiast oglądać Paljića i Kirma, to nawet nie jest poziom I ligowy. Oddać gdziś za darmo w cholere.
Generalnie Kaziu na plus.
Odpowiedz cytując