Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
pepemasta
Member
Od: 10.2008
Offline
#
9109
01.12.2011, 20:51
jak marne szanse Panowie!!! Wystarczy zebysmy wygrali u siebie z holendrami ktorzy nie beda grali o nic bo 1 miejsce maja gwarantowane i Fulham nie moze wygrac moze nawet zremisowac z nie mozliwego stalo sie naprawe mozliwe SZOK!!!!
pepemasta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pepemasta
Znajdź inne posty napisane przez pepemasta