Wyświetl pojedynczy post
pepemasta
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9109
Stary 01.12.2011, 20:51
jak marne szanse Panowie!!! Wystarczy zebysmy wygrali u siebie z holendrami ktorzy nie beda grali o nic bo 1 miejsce maja gwarantowane i Fulham nie moze wygrac moze nawet zremisowac z nie mozliwego stalo sie naprawe mozliwe SZOK!!!!
Odpowiedz cytując