Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin
Offline
#
9107
01.12.2011, 20:46
a Twente właśnie strzeliło gola! pięknie! szkoda 1. meczu z Odense...
//e:
Kirm <-> Iliev. w końcu, Kaziu! w końcu!
Ostatnio edytowane przez Jean_Paulista : 01.12.2011 o godz. 20:48.
Jean_Paulista
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jean_Paulista
Znajdź inne posty napisane przez Jean_Paulista