Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9107
Stary 01.12.2011, 20:46
a Twente właśnie strzeliło gola! pięknie! szkoda 1. meczu z Odense...

//e:
Kirm <-> Iliev. w końcu, Kaziu! w końcu!
Ostatnio edytowane przez Jean_Paulista : 01.12.2011 o godz. 20:48.
Odpowiedz cytując