Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin
Offline
#
9101
01.12.2011, 20:23
a co to pierwszy raz jak on jebie akcje? już patrzeć na niego nie mogę! IVICA!
Jean_Paulista
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jean_Paulista
Znajdź inne posty napisane przez Jean_Paulista