Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
cartoo
Member
Od: 09.2010
Offline
#
9099
01.12.2011, 20:20
Na Kirma patrzeć się nie da. Jakim cudem ten typ ma miejsce wyjściowym składzie
?
cartoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cartoo
Znajdź inne posty napisane przez cartoo