Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24441
Stary 01.12.2011, 20:17
tomo napisał(a):Wyświetl post
Ile sobie liczą średnio osoby za zapakowanie jednego średniej wielkości pudełka ? Mam na myśli tą pakowalnie prezentów w M1
OFF TOPIC:

@Tomo, wyczyść skrzynke odbiorcza !
PILNE



Odpowiedz cytując