Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9091
Stary 01.12.2011, 20:02
AYALA napisał(a):Wyświetl post
chyba najlepszy mecz tej jesieni.Nasi grają w pucharach jak kiedyś za pierwszej kadencji Henia
Lekka przesada, ale do przerwy jest okay i ... ile w tym Maaskanta, a ile Moskala ....hmm.
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.12.2011 o godz. 20:17.
Odpowiedz cytując