I żeby była jasność jak Wisła wygra to tylko fartem

.
I ależ fart ... Biton i gol, no i pewnie gdzieś nam też sędzia pomógł, hehe.
tofik napisał(a):

|
Chyba, że Odense już odpuściło sobie LE, szans na awans raczej nie mają.
|
PS. Teraz widzę że jest jeszcze jedno wytłumaczenie, że rywal nam odpuścił, co za nonsensy...
________
Skipper, (pozdrawiam) ... nooo jasne że nie fartem !
No i gooool ! Małecki ... a na ławie mamy jeszcze Meliksona.