Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9077
Stary 01.12.2011, 19:20
I żeby była jasność jak Wisła wygra to tylko fartem .
I ależ fart ... Biton i gol, no i pewnie gdzieś nam też sędzia pomógł, hehe.

tofik napisał(a):Wyświetl post
Chyba, że Odense już odpuściło sobie LE, szans na awans raczej nie mają.
PS. Teraz widzę że jest jeszcze jedno wytłumaczenie, że rywal nam odpuścił, co za nonsensy...

________
Skipper, (pozdrawiam) ... nooo jasne że nie fartem !

No i gooool ! Małecki ... a na ławie mamy jeszcze Meliksona.
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.12.2011 o godz. 19:41.
Odpowiedz cytując