Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11564
Stary 01.12.2011, 18:50
Djemba-Djemba bedzie do wziecia bo odchodzi po sezonie z Odense - pilkarz z wielkim doswiadczeniem, napsuł nam krwi w 1 meczu w Krakowie. Byłby idealnym pilkarzem gdyby Biton nie został wykupiony
Odpowiedz cytując