Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4500
Stary 01.12.2011, 18:12
Tak swoja droga, to sa jakies jaja, na polsacie sport pokazany jest mecz zagranicznych druzyn na extra - to samo. A żeby k**wa obnejrzec mecz polskiego zespolu trzeba miec polast futbol, co za chamstwo... mogliby przeciez rowniez na czworce puscic... :(. nie europejskie puchary wrócą do TVP i niech w koncu skoncza sie te jaja.
Denerwuje mnie to bo mi sie mecz oglada dobrze na Tv, no kompie ch**nia.
Zeby meczu w pucharach mistrza kraju nie pokazac - wstyd i hanba....
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując