|
Tak swoja droga, to sa jakies jaja, na polsacie sport pokazany jest mecz zagranicznych druzyn na extra - to samo. A żeby k**wa obnejrzec mecz polskiego zespolu trzeba miec polast futbol, co za chamstwo... mogliby przeciez rowniez na czworce puscic... :(. nie europejskie puchary wrócą do TVP i niech w koncu skoncza sie te jaja.
Denerwuje mnie to bo mi sie mecz oglada dobrze na Tv, no kompie ch**nia.
Zeby meczu w pucharach mistrza kraju nie pokazac - wstyd i hanba....
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.
Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!
|