For_FuN_ napisał(a):

Hmm, Odense jest chyba w jeszcze gorszej formie od nas...ale i tak mam nadzieje, ze nie skonczy sie 3 czy 4 w plecy, bo pilkarzy maja zdecydowanie lepszych(co pokazalo pierwsze spotkanie). Licze na remis i dobra gre w obronie .
|
Ja jednak liczę na zwycięstwo. Remis kompletnie nic nam nie daje, a w zasadzie oznacza pożegnanie się z rozgrywkami grupowymi i to w marnym stylu.