Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9069
Stary 01.12.2011, 17:29
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Wolisz gryźć dalej - masz pole do popisu
Jedynym co tu gryzie jesteś sam więc daruj sobie połajanki jesteś tu gościem i nawet zachować się ładnie nie potrafisz, żegnam. Wracaj do swojej wyimaginowanej rzeczywistości z 9 tytułami MP .

palikot napisał(a):Wyświetl post
ale nie klasa fulham, czy Twente...
I Ja dokładnie o tym ...
______________

palikot napisał(a):Wyświetl post
Średniakiem to jesteśmy my... Wisła, Legia Amika.
My (czyli polskie drużyny) średniakiem ... hmm chciałbym aby to była prawda
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.12.2011 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując