killzone napisał(a):

|
Za to wy ustanawiacie co mecz... :( Zwłaszcza z Odense :(
|
W Krakowie sukcesy niestety ludziom spowszedniały...
Widząc na R22 w ostatnich latach Barcelonę, Real czy TT ciężko jest piknikom przyjść na Odense.
U was wszyscy traktują PE jako sukces, u nas jako pocieszenie po porażce.
Pewny jestem, że gdybyśmy awansowali do LM na meczach ligowych frekwencja byłaby o 5-8 tys wyższa, a na LM byłby prawie komplet.