Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9060
Stary 01.12.2011, 16:20
Gdzie oni sa w TME? Gdzie oni sa w LE? A my? Koniec tematu, raz na wozie raz pod wozem. A lige i tak wygramy my(mam nadzieje
Odpowiedz cytując