Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15713
Stary 01.12.2011, 16:06
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Rafał i tak juz gra o niebo lepiej niz jak wchodzil zaraz po kontuzjii.Powiedzial bym ze grac nawet dobrze,gdybym nie pamietal ,tego starego Boguskiego.To byl kawał piłkarza.J***ny Borysiuk.
No, Boguś powinien się zrewanżować w ten sam sposób borysiukowi.
Ostatnio edytowane przez PlacekTSW : 01.12.2011 o godz. 16:55.
Odpowiedz cytując