Wojtas napisał(a):

|
Rafał i tak juz gra o niebo lepiej niz jak wchodzil zaraz po kontuzjii.Powiedzial bym ze grac nawet dobrze,gdybym nie pamietal ,tego starego Boguskiego.To byl kawał piłkarza.J***ny Borysiuk.
|
No, Boguś powinien się zrewanżować w ten sam sposób borysiukowi.