borys napisał(a):

Wisla - Jagiellonia 3:1
ŁKS - Wisla 1:2
Wisla - Podbeskidzie 0:1
Cracovia - Wisla 1:0
Wisla - Gornik 0:1
Slask - Wisla 1:0
|
0:1 jak by co.. Na wiosne beda wszyscy wyleczeni , i bedziemy gonic lidera tak jak nas Amica w sezonie 2009/2010

Legia siadnie Slask tez i bedzie po ptokach
