|
"Czyli obliczenie jest proste w 8 meczach przed kontuzjami 15 pkt. , ta więc mocno teoretycznie w 15 meczach kontynuując tą serię mielibyśmy 28 punktów, "aż" punkt mniej od Legii i dużo lepszy kalendarz rozgrywek wiosną. Tak to wygląda teoretycznie ale też to są właśnie suche fakty. "
Nie to juz jest gdybanie.
|