|
Jeśli nie rozumiesz tego ze prawdziwe sukcesy osiąga sie na arenie miedzynarodowej a nie w naszej buraczanej lidze to twój problem.
W całej europie druzyny się biją o to by grać w pucharach, krajowy sukces tez jest ważny ale jeśli jesteś drugi,trzeci nikt nie załamuje rąk.
Sukces w pucharach oznacza sławę i pieniądze, to jest solą futbolu a kolejna gwiazdka na koszulce tylko ładnie wygląda.
A dlaczego media pisza ładnie o Legi? a dlaczego ładnie pisali rok temu o amice?
Powód jest prosty, odnąszą sukces wiec się o niech pisze. Jeśli Wisła by miała wyniki tez by ładnie o nas pisali, ci w Warszawie, Śląsku, Kujawach. A w naszej sytuacji o czym tu pisać?
Jeśli oceniasz Wisłe po kilku (!!!!) jako takich meczach, w których tak naprawde wynik był jedynie dobry, to gratuluje poczucia humoru.
Nasze porażki nie zaciemniają obrazu tabeli, one zaciemniają ci rozsądne myślenie.
|