|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline
|
|
Cytat:
|
Wywiad z prezesem Górnika, Arturem Jankowskim, z którego możemy się dowiedzieć, że Andrzej Orzeszek, do niedawna dyrektor sportowy, będzie odpowiadał za klubową akademię. Jankowski podkreśla też, że Górnik raczej nie odda Nakoulmy za mniej niż 2,5 miliona euro.
|
 
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|
|