Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9054
Stary 01.12.2011, 15:18
Na dzień dzisiejszy to Wisła jest Mistrzem Polski a Legia tylko wiceliderem tabeli po rundzie jesiennej. Ja tu jakiś mega sukcesów Legii w tym roku nie widzę (wygrane z ekipami z Izraela i Rumunii to całość sukcesów).
Nikt tu też nie pisze o pewnej wygranej w Krakowie Wisły tylko o lepszym kalendarzu rozgrywek dla Wisły wiosną i podważanie tego jest co najmniej śmieszne.

Ocena potencjału Wisły to nie tylko jeden mecz ze Śląskiem , ale i z Amicą w Poznaniu, Apoelem w Krakowie czy Fulham również w Krakowie, trochę tym dobrych spotkań było, a porażki z zespołami teoretycznie słabszymi w lidze (jak ten ciąg 3 razy 0-1, to jest 9 punktów), mocno zaciemnią obraz w tabeli ligowej.

No tak media są bardzo różnorodne w kwestii piłki nożnej w Polsce, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Media w Polsce sprzyjają Legii i kto tego nie widzi sprawia że dalsza rozmowa jest bezcelowa.

borys napisał(a):Wyświetl post
Przed kontuzjami bilans: 4 wygrane, 3 remisy 1 porazka= 15 pkt. = 1,9 pkt/mecz
Czyli obliczenie jest proste w 8 meczach przed kontuzjami 15 pkt. , ta więc mocno teoretycznie w 15 meczach kontynuując tą serię mielibyśmy 28 punktów, "aż" punkt mniej od Legii i dużo lepszy kalendarz rozgrywek wiosną. Tak to wygląda teoretycznie ale też to są właśnie suche fakty.

Co do LE to dla nas liczył się awans do LM i po rewanżowym meczu z Apoelem musiał przyjść kryzys mentalny, teraz czas sie odbudowywać, choćby z Duńczykami, a jak będzie zobaczymy, zapowiada się ciekawy mecz.
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.12.2011 o godz. 15:35.
Odpowiedz cytując