Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9053
Stary 01.12.2011, 14:56
A gdzie ja napisałem ze zachwycam sie legią?
Na dzień dzisiejszy oni odnoszą sukces my niestety nie. Zadne zaklinanie rzeczywistosci tego kolego nie zmieni.

No przecież ci napisałem ze nie ocenia sie kogoś po jednym meczu. Od tego masz tabele , popatrz i sam ocen.
To ty sie zachwycasz wygraną ze Śląskiem, rokujesz na tym nasz potencjał. A juz uzasadnienie naszej pewnej wygranej z Legia bo u siebie przewaznie wygrywamy zostawie bez kometarza.

Nie wiem czy jesteś swiadomy tego, ze media podają ci to co chcesz usłyszeć . Jeśli jest inaczej , tracą odbiorców a tego napewno nie chcą.
Jeśli chcesz usłyszeć ze Kaczyński pedał to kupujesz NIE, ale jeśli rajcuje cie Katyński spisek to czytasz Gościa Niedzielnego.
Odpowiedz cytując