Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3132
Stary 01.12.2011, 14:50
Moment, to odniesieniem do Legii jest PSV, a nie Rapid czy Hapoel Niezle jaja . Kultura gry jest taka na jaka pozwalaja pilkarze mogacy grac w danym klubie... Takich, jak zatrudnia PSV i w takiej ilosci(+swietna mlodziez) jeszcze dlugo nie zobaczymy na polskich boiskach i to w jednym klubie. Na tle rywali z podobnej polki i o podobnych mozliwosciach finansowych, kadrowych, to Legia wygladala bardzo dobrze(najlepiej patrzac na wyniki, tzn. 3 zwyciestwa). Niektore osobki to naprawde ostro sie zagalopowaly...niedlugo sie okaze, ze Legia wczoraj powinna wygrac z palcem w wiadomym miejscu, bo to przeciez jakies tam PSV . Ja kibicuje z calego serca Wisle, ale potrafie docenic to co osiagnela Legia na europejskich boiskach, tzn. ogranie bogaczy z Turcji czy krezusow z Rosji, nie wspominajac o awansie do dalszej rundy LE.
Odpowiedz cytując