Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9049
Stary 01.12.2011, 14:25
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Hmm, Odense jest chyba w jeszcze gorszej formie od nas...ale i tak mam nadzieje, ze nie skonczy sie 3 czy 4 w plecy, bo pilkarzy maja zdecydowanie lepszych(co pokazalo pierwsze spotkanie). Licze na remis i dobra gre w obronie .
Raczej My popelnialismy za duzo bledow niz Oni byli tacy dobzi
Odpowiedz cytując