Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9045
Stary 01.12.2011, 13:17
Wszystko by było okay z twoim tekstem tofik, gdyby nie fakty.

Bo brak Meliksona, Sobolewskiegi i Małeckiego to nie ocena subiektywna, to fakt. My ze Śląskiem wygraliśmy a Legia przegrała (a to w meczach z najlepszą ekipą jesieni można dostrzec potencjał realny drużyny), a mecz z Legią Naszej Wisły był w Warszawie gdzie z reguły przegrywaliśmy, odwrotnie w Krakowie (będzie) gdzie z reguły Legia przegrywała, moja więc prośba ... tofik nie zaklinaj rzeczywistości bo ani Legia nie grała jesienią cudów, ani my nie graliśmy tym co mamy najlepsze (ot kontuzje, czyli fakty).

A co do skupienia się nad poprawą własnej gry to ...100% i zawsze zgoda. Poprawiajmy własne podwórko, ale nie mitologizujmy cudzych, zwłaszcza tych z rodzimej ligi.
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.12.2011 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując