|
Fakty są takie, że nam wlepili do zera nie grając wcale dobrego spotkania. Po drugie w trakcie całej rundy prezentowali się lepiej. Reszta to kwestia subiektywnej oceny. Można gdybać co by było gdyby im wypadli Radovic czy Ljuboja, ale nie wypadli.
Najlepiej niech się w Wiśle skupią nad poprawą gry, a nie nad tym kto jest jakim kolosem czy nadmuchaną bańką. Bo i nasze wyniki świadczą o tym, że Wisła jako MP była często nadmuchanym balonem który zawodził.
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.12.2011 o godz. 12:55.
. .
|