|
Kupie komputer, stacjonarny.
Paroletni. Wazne zeby dzialal, przeznaczenie: internet + media (muzyka, zdjecia, filmy), zero gier ani skomplikowanych i specjalistycznych zastosowan.
Moze byc sama skrzynia, moze byc z monitorem, moze byc z monitorem i drukarka.
Moze ktos ma starego "rzecha" ktory mu zajmuje miejsce, a wstydzi sie wystawic go do sprzedazy ?
Potrzebuje dla tak zwanego tescia.
Zaplace uczciwie, + zaplace ekstra za postawienie dzialajacego systemu i dostarczenie komputera na miejsce: Myslenice *.
*) Nie, tesc to nie jest Cupial.
|