|
mozecie podac jakies zrodlo gdzie bedzie mozna oberzjec mecz przez IPHONE, mieszkam na wyspach i o tej porze co Wisla gra bede w pracy, a Wisly nie moge opuscic... oczywiscie w moim sprzecie nie posiadam FLASH, wiec ze zwyklych stronek nie pojdzie mi transmisja , uzywalem JUSTINTV, ale tam tak strasznie tnie ze masakra, moze sa jakies kanaly ktore nie sa wspierane przez FLASHA?
z gory dzieki za odpowiedz, jesli takowa bedzie ;P
pozdro
|