Wyświetl pojedynczy post
wo3ek
Junior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4488
Stary 01.12.2011, 12:20
mozecie podac jakies zrodlo gdzie bedzie mozna oberzjec mecz przez IPHONE, mieszkam na wyspach i o tej porze co Wisla gra bede w pracy, a Wisly nie moge opuscic... oczywiscie w moim sprzecie nie posiadam FLASH, wiec ze zwyklych stronek nie pojdzie mi transmisja , uzywalem JUSTINTV, ale tam tak strasznie tnie ze masakra, moze sa jakies kanaly ktore nie sa wspierane przez FLASHA?

z gory dzieki za odpowiedz, jesli takowa bedzie ;P
pozdro
Odpowiedz cytując