Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3120
Stary 01.12.2011, 11:52
Gwiazdzisty
Cytat:
Sratatata ! APOEL w swoim składzie miał ...1 Cypryjczyka i jak widać nie przeszkodziło mu to w wyjściu z grupy LM z pierwszej pozycji
Nie rozumiemy sie. Mozna i zdobyc LM nie majac zadnego wychowanka (Inter). Mozna. Tylko ze my, nasz klub, znajduje sie w takiej, a nie innej rzeczywistosci. Nie tylko nasz, kazdy polski klub. Mowiac inaczej, jesli ty liczysz ze w najblizszych latach zaczniemy seryjnie sprowadzac takich zawodnikow jak sprowadzil Apoel to gratuluje Ci optymizmu. Ja w to niewierze. Nawet w tak chwalonym okienku zimowym przyszedl do nas tylko jeden taki zawodnik- Melikson. Reszta, to nie poziom na Apoel. W ostatnim okienku nie przyszedl zaden taki zawodnik (Biton to nie Ailton). Mam wiec wierzyc za nagle zaczniemy sprowadzac takich zawodnik po 2 czy 3 na okienko?

P.S
Pomijam juz fakt ze Polska to nie Cypr. Jestes pilkarzem, Wisla i Apoel oferuja Ci po 450 tys euro. Co wybierasz? Sloneczny Cypr czy zimna Polske?
Odpowiedz cytując