|
Apropos Nakoulmy:
"Przypomnijmy, że Nakoulma podpisał w Zabrzu 3-letni kontrakt, który będzie obowiązywał, jeśli do końca sezonu Górnik przeleje na konto Bogdanki 200 tysięcy euro. Co potem? - Pół roku, to w piłce mnóstwo czasu, ale powiem tak - na dziś nie wyobrażam sobie, byśmy go oddali za mniej niż 2,5 mln euro. Tyle jest wart - uważa prezes Górnika."
Mysle ze nawet za mniej niz 25 mln Euro sie nie oplaca... co za ludzie!!
|