@legol
Spokojnie, przychodzę w pokoju. Nie mam zamiaru na kimkolwiek się wyżywać. Po prostu czasem trzeba niektórym otworzyć oczy. To forum popada za skrajności w skrajność. Wk...co się to czytało, więc się zarejestrowałem

żeby wyrazić swój sprzeciw. Ale szanuję Was mimo drwin i nie mam najmniejszego zamiaru nikogo obrazić. No może lekko urazić

To się podniecają tam Legią, jak się omsknie od czasu do czasu noga przyrównujecie nas do jakiejś piłkarskiej hołoty. Wiem, że nie jest z nami super, ale lepiej niż niektórym się tu wydaje. Zresztą przekonacie się wiosną. Dwie porażki i już Skorża jest do niczego. Przypominam, że to Skorża, a nie tylko piłkarze wypracował jakiś styl tej jesieni, ładnie grał w europie i przyzwoicie w lidze. Moim zdaniem ostatnie wyniki nie zaciemniają obrazu świetnej rundy w wykonaniu Legii.