Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
czesioTS
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
3113
01.12.2011, 10:17
Ja przypomnę wszystkim legionistom tak wychwalających Złotoustnego , że jeszcze dwa miesiące temu grał mecz o życie ,a połowa Warszawy chciała go wyje..bać.Zobaczymy jak Maciuś przepracuje przerwe zimową.
czesio
czesioTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czesioTS
Znajdź inne posty napisane przez czesioTS