Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3112
Stary 01.12.2011, 10:15
To, że pismacy legijni w mediach próbują robić wodę z mózgu ludziom w Polsce jest ogólnie znany. Teraz przegraną u siebie 0:3 maskują takimi newsami :http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Wo...l?ticaid=1d7aa
A więc zamiast porażki ( w przypadku Wisły pisaliby o kompromitacji) jest news o ........ jednej kiwce w meczu młodego grajka, którego występ nawet adwokat Legii - Kowalczyk komentujący w studiu określił jako słaby nic nie wnoszacy do gry, ale jak widać wystarczyła jedna kiwka i z bezproduktywnego grajka zrobiono drugiego Zidana.
Odpowiedz cytując