To, że pismacy legijni w mediach próbują robić wodę z mózgu ludziom w Polsce jest ogólnie znany. Teraz przegraną u siebie 0:3 maskują takimi newsami

:
http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Wo...l?ticaid=1d7aa
A więc zamiast porażki ( w przypadku Wisły pisaliby o kompromitacji) jest news o ........ jednej kiwce w meczu

młodego grajka, którego występ nawet adwokat Legii - Kowalczyk komentujący w studiu określił jako słaby nic nie wnoszacy do gry, ale jak widać wystarczyła jedna kiwka i z bezproduktywnego grajka zrobiono drugiego Zidana.